W serwisie Minipozyczka.pl masz możliwość uzyskania pożyczki w kwocie od 500 zł do 5000 zł.
Natomiast okres spłaty dopasowujesz według swojego uznania. Może to być 7, 14, 21 lub nawet 30 dni.

Pożyczki udzielane są osobom, które spełniają poniższe warunki:

 • są w wieku od 18 do 75 lat,
 • mają polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania w Polsce,
 • mają własny rachunek bankowy (i nie jest to rachunek w SKOK),
 • nie mają zaległości w bazach danych Biura Informacji Kredytowej ani Biur Informacji Gospodarczej,
 • poprawnie wypełnią wniosek o pożyczkę oraz ich tożsamość będzie poprawnie zweryfikowana w trakcie składania wniosku

W serwisie Minipozyczka.pl można zawnioskować o pożyczkę od 500 zł do 5000 zł, na okres 7, 14, 21 lub 30 dni.

Wysokość przyznanej pożyczki zawsze zależy od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej Klienta oraz, w przypadku stałych Klientów, od wyników dotychczasowej współpracy z Minipozyczka.pl

Poniżej znajdziesz kwoty w zależności od krotności pożyczki:

 • maksymalna kwota dla pierwszej pożyczki bez promocji wynosi 3 000 zł
 • maksymalna kwota dla drugiej pożyczki bez promocji wynosi 4 000 zł
 • maksymalna kwota dla trzeciej pożyczki bez promocji wynosi 5 000 zł

Wysokość pożyczki jakiej możemy Ci udzielić, zależy głównie od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej. Czasami zdarza się, że po przeprowadzeniu oceny nie jesteśmy w stanie przyznać Klientowi pożyczki w kwocie, o jaką wnioskował.
Mamy jednak rozwiązanie na taką ewentualność!

Zawsze proponujemy Klientowi pożyczkę w kwocie, która jest maksymalna na dany moment.

Czas oczekiwania na decyzję kredytową w serwisie Minipozyczka.pl zazwyczaj nie jest dłuższy niż zaparzenie przysłowiowej kawy.
Korzystamy bowiem z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu nasi Klienci są obsługiwani na bieżąco.
Sporadycznie może zdarzyć się sytuacja, że decyzja zostanie wydana na drugi dzień roboczy.

Czemu nie? Jeśli spłacasz inne swoje zobowiązania w terminie, nie ma powodów ku temu, abyśmy odmówili Ci pożyczki.
Pamiętaj, że zawsze warto złożyć wniosek. Decyzja kredytowa rozwieje Twoje wątpliwości!

W serwisie Minipozyczka.pl Klient może mieć aktywną w tym samym czasie tylko jedną pożyczkę.

To proste!

 • Na stronie głównej minipozyczka.pl na suwaku wybierz kwotę i okres pożyczki
 • Kliknij „BIORĘ POŻYCZKĘ”
 • Podaj podstawowe dane, niezbędne do wydania decyzji kredytowej, zaakceptuj wymagane zgody i zweryfikuj się za pomocą przelewu weryfikacyjnego lub metodą szybkiej identyfikacji
 • Po zakończeniu wniosku otrzymasz od nas informację zwrotną z decyzją kredytową na SMS oraz na e-mail

Przed złożeniem wniosku przygotuj sobie dowód osobisty, numer Twojego telefonu komórkowego oraz numer Twojego rachunku bankowego.
To w zupełności wystarczy.
W serwisie Minipozyczka.pl nie wymagamy żadnych papierowych dokumentów oraz żadnych zaświadczeń.

Koniecznie Twoje własne!
Każdy Klient powinien mieć własny rachunek bankowy, którego jest właścicielem. Pamiętaj tylko, że nie akceptujemy rachunków prowadzonych w SKOKach.

Swoją tożsamość podczas składania wniosku w Minipozyczka.pl potwierdzasz za pomocą Szybkiej Identyfikacji. Szybka Identyfikacja jest darmowym i bezpiecznym sposobem weryfikacji Twojego rachunku bankowego.

Szybka Identyfikacja to metoda weryfikacji Klienta, którą wykorzystuje wiele instytucji finansowych. Dzięki tej szybkiej metodzie możemy potwierdzić tożsamość Klienta oraz pobrać jednorazowo informacje i wyciąg z rachunku bankowego Klienta. Te dane są nam niezbędne do analizy zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta.

Bezpieczeństwo połączenia zapewniają nowoczesne metody szyfrujące, a certyfikaty SSL używane przez Minipożyczkę gwarantują, że przesyłane dane są zabezpieczone i nie mają do nich dostępu nieuprawnione osoby.

Ważne jest także to, że na żadnym z etapów Szybkiej Identyfikacji dane, których Klient używa do logowania, nie są nigdzie zapisywane. Gwarantujemy więc, że nikt nie ma do nich dostępu. Zarówno przed, w trakcie jak i po weryfikacji nie możemy wykonać jakichkolwiek transakcji na rachunku Klienta.

Pamiętaj, że każdy Klient ma do wyboru również drugą metodę weryfikacji, czyli Przelew Weryfikacyjny w wysokości 1 zł.

Ależ nie!

Pożyczka w serwisie Minipozyczka.pl dostępna jest dla Klientów bez konieczności ustanawiania poręczenia czy zastawu.

Aby nie tracić Twojego cennego czasu i przesyłać papierowych dokumentów, dajemy Ci możliwość udzielenia zgody na podpisanie Umowy pożyczki w Twoim imieniu przez pełnomocnika. Taką zgodę wyrażasz podczas składania wniosku o udzielenie pożyczki.

Oczywiście.

Serwis Minipozyczka.pl działa zgodnie z Ustawą o kredycie konsumenckim. W związku z tym nasz Klient ma prawo do skorzystania z prawa do odstąpienia od Umowy pożyczki w ciągu 14 dni od jej zawarcia. Aby złożyć oświadczenie o odstąpieniu, Klient wypełnia, podpisuje i przesyła na adres pożyczkodawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy przed upływem terminu 14 dni. Adres pożyczkodawcy znajduje się w Umowie pożyczki, natomiast Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik nr 2 do Ramowej Umowy Pożyczki.

Informację o decyzji kredytowej dostaniesz od nas poprzez SMS oraz e-mail.

Pamiętaj, że w toku analizy wniosków Klientów bierzemy pod uwagę wiele czynników, w tym zdolność i wiarygodność kredytową. W związku z tym nie każdy wniosek uzyskuje u nas decyzję pozytywną.

Jednak nie martw się, ponieważ za jakiś czas, po tym jak poprawisz swoją zdolność kredytową i spróbujesz ponownie złożyć wniosek, być może wtedy okaże się, że będziemy mogli udzielić Ci pożyczki!

Tak. Zawsze informujemy wszystkich naszych Klientów jaki jest wynik analizy wniosku o pożyczkę.

Dostaniesz od nas SMS oraz e-mail z wynikiem analizy wniosku o pożyczkę skoro tylko decyzja zostanie wydana.

Możesz też samodzielnie zalogować się do Panelu Klienta – być może będziesz szybszy od nas?

Najkrócej jak się da!
Serwis Minipozyczka.pl korzysta z usługi szybkich przelewów BlueCash, co pozwala nam na szybkie przesyłanie pieniędzy na rachunki Klientów (z pominięciem sesji Elixir). Sprawdź tutaj banki, które są obsługiwane przez usługę BlueCash.

Jeżeli masz rachunek w Banku, który nie jest obsługiwany przez usługę szybkich przelewów, to w takim wypadku możesz spodziewać się przyznanej gotówki zgodnie z sesją przychodzącą Elixir.

Marka Minipozyczka jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Primus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, kod pocztowy 02-685, zarejestrowanej w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem rejestrowym KRS: 0000594858. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 200 000 zł. NIP: 5213717701, REGON: 363443466.

 • Liberis Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 44 (kod pocztowy 02-672), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000600387, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 200 000 PLN, NIP 5213721737, REGON 363684572.
 • Duo Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 15C (kod pocztowy 02-676), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000600398, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 200 000 PLN, NIP 5213721743, REGON 363684307.
 • Yes Finance S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie, przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8 (kod pocztowy 02-685), wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000489140, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 300 000 PLN, NIP 5213657548, REGON 146909734.

Jak Ci najwygodniej!

Albo poprzez e-mail na adres kontakt@minipozyczka.pl,

albo poprzez formularz kontaktowy na podstronie kontakt: https://www.minipozyczka.pl/kontakt/,
albo po prostu zadzwoń do nas na numer: +48 22 201 06 46

Godziny pracy naszych konsultantów:
pon. – pt.: 08:00 – 20:00
sob.: 08.00 - 15.00

Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) to miara kosztu kredytu konsumenckiego, która została określona w Ustawie o kredycie konsumenckim. RRSO wyrażona jest jako wartość procentowa i uwzględnia oprocentowanie oraz wszystkie pozostałe koszty związane z kredytem w stosunku rocznym.

Ile chcesz pożyczyć?
2 000 zł
Na jak długo?
30 dni
Termin spłaty 24.03.2017
Koszt pożyczki 1 500 zł
Kwota do spłaty 2 000 zł
RRSO 0.0 %
Formularz informacyjny Nota prawna Nota prawna
Reprezentatywny przykład:

Reprezentatywny przykład na dzień 29.05.2020: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 8%, prowizja 154,80 zł, łączna kwota odsetek: 5,70 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 511,7%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 160,50 zł, całkowity koszt pożyczki 160,50 zł. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Reprezentatywny przykład:

Reprezentatywny przykład na dzień 29.05.2020: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 8%, prowizja 154,80 zł, łączna kwota odsetek: 5,70 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 511,7%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 160,50 zł, całkowity koszt pożyczki 160,50 zł. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

Zegar

Godziny pracy

pn. - pt.: 09:00 - 17:00

Telefon

Telefon

22 201 06 46

E-mail

E-mail

kontakt@minipozyczka.pl

Primus Finance Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie (02-715) przy ul. Puławskiej 145, telefon (+48) 22 201 06 46. NIP: 5213717701, REGON: 363443466. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000594858. Kapitał zakładowy w wysokości 200 000 zł.

zfp ssl
ssl